×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

اخبار ویژه

۱۷ واحد در فهرست صنایع آلاینده استان اردبیل قرار گرفت
11 بهمن 1401

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: در سه ماه سوم امسال بر اساس گزارش‌های کارشناسی و سوابق پایش خوداظهاری و غیرخوداظهاری صنایع، ۱۷ واحد آلاینده در فهرست صنایع آلاینده استان قرار گرفت.

نخستین پل سه طبقه معلق کشور در سرعین احداث می‌شود
11 بهمن 1401

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی از احداث نخستین پل سه طبقه و صخره‌ای کشور با سرمایه‌گذاری ۲۵۰ میلیارد تومانی در شهرستان سرعین خبر داد.

تقویت تولیدات صادرات‌محور در استان اردبیل ضروری است
05 بهمن 1401

استاندار اردبیل با اشاره به اهمیت صادرات و ظرفیت مرزی مناسب استان، تقویت تولیدات صادرات‌محور در استان اردبیل را ضروری دانست و گفت: باید رفع نیازمندی‌های حوزه صادرات از جمله معافیت‌های مالیاتی و معافیت ارزی صادرکنندگان پیگیری شود.

۳۰ دانش‌آموز در یکی از مدارس اردبیل دچار مسمومیت شدند
26 دی 1401

دانش آموز مدرسه فرزانگان شهر اردبیل روز دوشنبه دچار مسمومیت با گاز مونو اکسید کربن شدند.

 ایجاد خانه‌های خلاق دانش‌آموزی در شناسایی استعدادها موثر است
26 دی 1401

استاندار اردبیل گفت: ایجاد خانه‌های خلاق تحت پوشش آموزش‌وپرورش می‌تواند در شناسایی استعدادهای دانش‌آموزان استان و زمینه‌سازی برای ایجاد فناوری‌های نو در آینده موثر باشد.

اربابان قدرت به آموزش و پرورش نزدیک نشوند
11 دی 1401

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: از اهالی مصراً می خواهم اگر تشخیص دادید یک نماینده در آموزش و پرورش دخالت کرد و کسی را نصب کرد دور آن نماینده خط قرمز کشیده و کنار بگذارید او به درد شما نمی خورد.

دستگاه های فرهنگی اردبیل برنامه منسجم ندارند
04 دی 1401

استاندار اردبیل گفت: انتظار ما این است که در افق سه ساله برنامه‌ها و رویکردهای فرهنگی استان تدوین و ارائه شود تا ما بتوانیم در حل مشکلات و آسیب‌های اجتماعی، فرهنگی، هنری و… منسجم و با شرایط مطلوب عمل کنیم.

لازمه حرکت در مسیر گام دوم انقلاب، الگوپذیری از شهدا است/ تشریح جزئیات تشییع و خاکسپاری پیکر مطهر شهدای گمنام در اردبیل
04 دی 1401

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) با بیان اینکه خون شهدا سبب تداوم انقلاب است، گفت: امروز ابرقدرت ها برای جلوگیری از حرکت رو به جلوی ایران فعالیت‌های متعددی در منطقه انجام می‌دهند، اما به نتیجه نمی‌رسند، چراکه خون شهدا و دعای خانواده شهدا همراه ملت ایران اسلامی است

03 دی 1401

آیین استقبال از پیکر مطهر ۱۰ شهید گمنام دفاع مقدس روز شنبه همزمان با ایام فاطمیه با حضور مردم شهیدپرور و مسئولان استان در فرودگاه اردبیل برگزار شد.

پیشرفت و حل مشکلات جامعه در گرو توجه به دانشگاه‌ها است/ لزوم تداوم افزایش شاخص‌های علمی دانشگاه محقق اردبیلی
29 آذر 1401

استاندار اردبیل پیشرفت و رفع مشکلات جامعه در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را در گرو توجه ویژه به دانشگاه‌ها و استفاده حداکثری از ظرفیت دانشگاهیان دانست.